• CLE4025 GANGSTERS 25mm 60s 2/1 F3

The Symbol : CLE4025
No goods
227.61
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 1.2 kg
Leave your phone
Masa materiału wybuchowego w kg 0,750
Czas trwania efektu 30 - 60 sek.
Wysokość efektu 25 - 35m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 60
Średni kaliber fajerwerków 25 mm
Kierunek rzucania fajerwerków ukośny - wachlarz

DETALE

Kompaktowe fajerwerki z wieloma efektami Gangsters

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków gangsters

Kompaktowym fajerwerkom gangsterów towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ten fajerwerk wystrzeli 60 pocisków kalibru 25 mm w powietrze, a cały pokaz trwa 48 sekund.

Obejrzyj wideo fajerwerków gangsters

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F3

Rozmiar produktu: 

Długość: 33 cm

Wysokość: 17,5 cm

Szerokość: 32 cm

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store

CZY MASZ 18 LAT?