• CLE4169 GOLD EDITION 25 50mm 25s 2/1 F3

The Symbol : CLE4169
No goods
440.00
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
DARMOWA DOSTAWA 0
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 9 kg
Leave your phone
Masa materiału wybuchowego w kg 1.00
Czas trwania efektu 30 - 60 sek.
Wysokość efektu 35 - 50m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 25
Średni kaliber fajerwerków 50 mm
Kierunek rzucania fajerwerków ukośny - wachlarz

DETALE

Kompaktowe fajerwerki Gold Edition 25 shots

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków Gold Edition

Kompaktowym fajerwerkom Gold Edition towarzyszą różne wielobarwne efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 25 pocisków kalibru 50 mm, a cały pokaz trwa 30 sekund.

Obejrzyj film fajerwerków Gold Edition

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F3

Rozmiar produktu: 

Długość: 44 cm

Wysokość: 30 cm

Szerokość: 28 cm 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store

CZY MASZ 18 LAT?