• CLE4175 PROFI FAN CAKE Jackpot 20 mm 80s 4/1 F2

The Symbol : CLE4175
240.00
opak
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 3.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 690 417 215

Leave your phone
Masa materiału wybuchowego w kg 0,496
Czas trwania efektu 15 - 30 sek.
Wysokość efektu 25 - 35m
Kolory efektów połączenie kilku kolorów
Liczba strzałów 80
Średni kaliber fajerwerków wielokalibrowy
Kierunek rzucania fajerwerków ukośny - wachlarz

DETALE

Profesjonalne fajerwerki Jackpot 80 strzałów

Kompaktowe  fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków Jackpot

Kompaktowym fajerwerkom Jackpot towarzyszą różne wielokolorowe efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 80 pocisków kalibru 20 i 25 mm, a cały pokaz trwa 15-25 sekund.

Obejrzyj film o fajerwerkach Jackpot:

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Rozmiar produktu:

Długość: 30 cm

Wysokość: 26 cm

Szerokość: 15 cm

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store

CZY MASZ 18 LAT?