• Single Shot GWARDIA 50mm - DUŻY EFEKT 1szt

31.00
opak
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
The Weight Of The 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 690 417 215

Leave your phone
Jednorazowy Strzał GWARDIA 50mm - DUŻY EFEKT 1szt

Przedstawiamy jednorazowy strzał GWARDIA, który zapewnia niesamowity efekt w trakcie swojego spektakularnego wystrzału. Ten produkt to idealne uzupełnienie imprezy, której chcesz nadać wyjątkowy charakter.

Ten jednorazowy strzał ma imponującą średnicę 50mm, co sprawia, że ​​tworzy on efekt, który nie dość, że zachwyca wizualnie, to także rozbrzmiewa wspaniałym dźwiękiem. Dodaje niepowtarzalny element atmosfery, podnosząc zarazem poziom zabawy na wyższy poziom.

Produkt jest łatwy w użyciu - wystarczy go zainstalować w odpowiednim miejscu, podpalić i cieszyć się niezapomnianym widowiskiem. Działanie trwa zaledwie 1 sekundę, ale efekt, który stworzy, pozostanie w pamięci na długo.

Nie wahaj się już dłużej i dodaj jednorazowy strzał GWARDIA 50mm do swojej imprezy. Spraw, aby każda chwila była niezapomniana i dostarcz swoim gościom niezapomniane wrażenia wizualne i dźwiękowe.

Uwaga: Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku w odpowiednich i bezpiecznych warunkach. Przeczytaj i dokładnie stosuj się do instrukcji obsługi, aby zapewnić bezpieczne użycie. Proszę pamiętać, że ta oferta dotyczy pojedynczego jednorazowego strzału.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store

CZY MASZ 18 LAT?