• Zimne ognie na wesele, sylwestra

Z myślą o wymaganiach i potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy kategorię, w skład której wchodzą bogate w kolory i wzory zimne ognie. Rozwiązanie idealnie sprawdza się podczas różnego rodzaju wydarzeń i uroczystości. Specjalnie dla zakochanych, przygotowaliśmy także warianty wyglądem przypominające serca, które są uroczą dekoracją przyjęć lub romantycznych kolacji walentynkowych.

Zastosowanie i specyfikacja produktów

Rozwiązania mogą być wykorzystywane podczas przyjęć i uroczystości o różnym charakterze. Znajdziesz u nas warianty sprawdzające się na weselach, a także opcje stosowane jako atrakcyjne dla oka dekoracje tortów urodzinowych. Nie należy zapominać również o głównym przeznaczeniu tego typu produktów, jakim są imprezy sylwestrowe.

W naszej ofercie znajdziesz zestawy zimnych ogni w określonej liczbie sztuk o różnych rozmiarach. Dostępne są między innymi warianty o długościach 17 cm, 37 cm oraz 60 cm. Co istotne, wszystkie produkty znajdujące się na naszych wirtualnych półkach sklepowych posiadają certyfikat CE.

Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 4707 szt.
Waga 0.15 kg.
2.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 82 szt.
Waga 0.15 kg.
2.95
Nazwa:Zimne Ognie Neonki. Długość-17cm. Kategoria:F1. Nec:8 gram na 10 sztuk. Certyfikat:CE.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2.00
Nazwa:Zimne Ognie . Importer:Jasper. Kod producenta:JD-316/U4003. 10-Sztuk w opakowaniu. Długość:37cm. Kategoria:F1. Nec:38,3 gram. Certyfikat:CE.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
5.60
Nazwa:Zimne Ognie Serca Złote. Importer:Triplex. Kod producenta:TXF318. Długość:17cm. 2-Sztuki w opakowaniu. Kategoria:F1. Nec:6 gram. Certyfikat:CE.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
5.70
Nazwa:Zimne Ognie Boy/Girl. Importer:SRpyro. Kod producenta:CLE6301. Długość:60cm. Kategoria:F1. Nec:33 gram. Certyfikat:CE.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
6.05
Nazwa:Zimne Ognie Serca 40cm. Importer:Triplex. Kod producenta:TXF268. 2-Sztuki w opakowaniu. Kategoria:F1. Nec:14 gram. Certyfikat:CE.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
14.00

Poszukujesz ciekawej dekoracji, która uatrakcyjni organizowaną przez Ciebie uroczystość? A może zastanawiasz się, gdzie kupić zimne ognie na wesele? Pożegnaj swoje zmartwienia. W naszej ofercie znajdziesz szereg unikalnych płomyków które sprawią, że Twoje przyjęcie będzie wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Zimne ognie na wesele – dlaczego warto je kupić?

Nieważne gdzie, każda para młoda życzyłaby sobie, aby organizowane przez nich wesele było niepowtarzalne i wyjątkowe. Jeżeli pragniesz, aby goście pozytywnie wspominali jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu, zadbaj o odpowiedni wystrój i atrakcje. Zimne ognie, które zakupisz w naszym sklepie internetowym, charakteryzują się unikalnymi wzorami. W ofercie znajdziesz między innymi warianty kształtem imitujące serca.  

Istotne jest, aby zadbać o odpowiednią organizację zakupionych elementów. Rozwiązanie sprawdza się nie tylko jako ciekawa atrakcja, ale również jako intrygująca dekoracja zdjęć. Iskrzące płomienie na fotografiach wyglądają bowiem zniewalająco. Należy również pamiętać o tym, jak długo pali się każdy z dostępnych wariantów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno krótkie, 40 centymetrowe druty spalające się w czasie około 90 sekund, jak i warianty bardziej wytrwałe, gdzie ich długość sięga nawet 90 centymetrów.

Zadbaj o poprawną organizację

Nie należy zapominać, że kluczowa jest odpowiednia organizacja. Gdzie zatem odpalić zakupione zimne ognie? W gruncie rzeczy, każde miejsce jest dobre, jeśli robimy to w odpowiednim czasie. Optymalną godziną będą więc okolice 23:00. Jest to okres, w którym jest już wystarczająco ciemno. Zdjęcia gości weselnych trzymających w dłoniach iskrzące płomienie wyglądają wtedy wyjątkowo majestatycznie.  

Wręczając gościom weselnych zimne ognie pamiętajmy również o udostępnieniu im sposobu, dzięki którym będą mogli w sposób bezpieczni szybki je odpalić. Podczas wydarzeń, gdzie znajduje się dużo osób, sugerowanym rozwiązaniem jest przygotowanie miejsca, na którym znajdują się zapałki. W taki sposób każdy z uczestników będzie mógł swobodnie zająć się swoją własną iskrą.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

CZY MASZ 18 LAT?