• CLE4171 PROFI CAKE Raging Red 30mm 25s 6/1 F2

The Symbol : CLE4171
No goods
155.00
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 3 kg
Leave your phone
Masa materiału wybuchowego w kg 0,487
Czas trwania efektu 30 - 60 sek.
Wysokość efektu 35 - 50m
Kolory efektów Czerwony
Liczba strzałów 25
Średni kaliber fajerwerków wielokalibrowy
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę

DETALE

Profesjonalne fajerwerki Raging Red 25 strzałów

Kompaktowe fajerwerki cieszą się największą popularnością szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku. Można je jednak wykorzystać również do celebrowania innych specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Fajerwerki mogą urozmaicić każdą imprezę. Kompaktowe fajerwerki są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić je na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka uszkodzenia mienia. Następnie wystarczy zapalić przewód zapłonowy i cieszyć się teatrem pirotechnicznym, który przygotują dla Ciebie kompaktowe fajerwerki.

Efekt fajerwerków

Kompaktowemu fajerwerkowi Raging Red towarzyszą różne wielokolorowe efekty. Ten fajerwerk wystrzeli w powietrze 25 pocisków kalibru 30 i 36 mm, a cały pokaz trwa poniżej 40 sekund.

Obejrzyj wideo z fajerwerków Raging Red

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

Rozmiar produktu:

Długość: 18 cm

Wysokość: 18 cm

Szerokość: 22,5 cm

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store

CZY MASZ 18 LAT?