• Wulkan Etna Gold/SILVER CLE0538 2SZT 10/2

The Symbol : CLE0538
No goods
130.00
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 1.3 kg
Leave your phone
Czas trwania efektu 54 sek.
Wysokość efektu 4 m
Kolory efektów złoty
Kierunek rzucania fajerwerków pionowo w górę

DETALE

Wulkan Etna Gold 1 szt

Wulkaniczne fajerwerki to idealny dodatek do wszelkich imprez okolicznościowych. Jak wszystkie fajerwerki, wulkany cieszą się największą popularnością podczas świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Coraz więcej osób korzysta z fajerwerków przez cały rok, na przykład na przyjęciach urodzinowych, imprezach firmowych, weselach czy innych imprezach towarzyskich, gdzie pirotechnika dopełnia atmosfery i pozwala jeszcze intensywniej cieszyć się wyjątkowymi chwilami.

Zawartość opakowania fajerwerków

Jedno opakowanie zawiera 1 sztukę złotych fajerwerków wulkanicznych. Po zapłonie wulkanowi towarzyszy efekt w postaci złotych pękających gwiazd przez 54 sekundy do wysokości 4 metrów.

Zobacz wideo z wulkanu:

Uwaga: Fajerwerki i fajerwerki są wykonywane ręcznie. Czas trwania fajerwerków jest zatem jedynie orientacyjny, może być znacznie krótszy lub dłuższy. Każdy fajerwerk jest niepowtarzalny, dlatego nie jest możliwe określenie dokładnej długości jego trwania. "

Bezpieczeństwo fajerwerków:

Używając fajerwerków, zawsze bierz pod uwagę swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojej własności. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi i ostrożnie obchodź się z materiałami pirotechnicznymi. Przechowuj fajerwerki z naciskiem na to, że są materiałem łatwopalnym. Nie używać środków pirotechnicznych po upływie terminu ważności.

Kategoria: F2

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store

CZY MASZ 18 LAT?